افزایش سرعت توسعه

%d9%85%d9%82%d8%a7%db%8c%d8%b3%d9%87-linq-%d8%a8%d8%a7-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%88%d8%b1-%d9%be%d8%b1%d9%88%d8%b3%db%8c%d8%ac%d8%b1
مقایسه linq با استور پروسیجر
linq و استور پروسیجر هر دو رویکردهایی هستند جهت ایجاد منطق کسب و کار که اولی این منطق را بر روی لایه های کنترلر ایجاد می کند و دومی بر روی لایه بانک

افزایش سرعت توسعه یکی از مهمترین مباحث موجود در برنامه نوسی وب است که بایستی بطور کامل و دقیق به آن پرداخته شود. در حقیقت امروزه سرعت تکنولوژی و بروز فناوری ها و همچنین زبان های مختلف برنامه نویسی به حدی تسریع یافته است که اگر یک برنامه نویس برای مدتی کوتاه از آن غافل شود، کامل گیج و سردرگم خواهد شد!

یکی از بهترین روش های دستیابی به علم روز دنیا، تلاش برای افزایش سرعت توسعه دانش و حتی سامانه و نرم افزاری است که بر روی آن در حال کار هستید.

از جمله مباحثی که می تواند در این بین به شما کمک نماید، استفاده از استور پروسیجر برای افزایش سرعت مجازی سازی کدنویسی و همچنین دست یابی هر چه سریع تر به منابع اطلاعاتی و پایگاه های داده ای است. به هیمن خاطر ما به شما علاقه مندان، فریمورک مبتنی بر استور پوسیجر SP-Based را معرفی می کنیم که قادر است در کوتاه ترین زمان ممکنه،‌ بیشترین و بزرگترین دستاوردهای ممکنه را برای شما برنامه نویسان و توسعه دهندگان عزیز به ارمغان بیاورد.

ویژگی های ممتاز افزایش سرعت توسعه

به روز رسانی در کمترین زمان ممکنه

انجام امور کاری در بازه زمانی بسیار اندک

افزایش درصد ایمنی در کسب و کار

تسریع در روند پیدایش منطق کسب و کار

دست یابی سریع به منابع اطلاعاتی و پایگاه های مختلف داده ای

کدنویسی سریع

ایجاد روش هایی نوین جهت کاهش حجم کدنویسی

مرکز رشد فن آوری دانشگاه آزاد اسلامی قزوین
قزوین - خیابان دانشگاه - بلوار نخبگان - ضلع شمالی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین - مرکز رشد واحدهای فن آوری
09128870130